Ubytování u města Mikulov

Město Mikulov se díky krásnému okolí, historickým stavbám a umístění v centru vinařské oblasti, stalo turistickým cílem pro české i zahraniční návštěvníky. Můžete se vypravit na prohlídku muzea přímo v mikulovském zámku, nebo do Ditrichštejnské hrobky. Zajímavá je určitě i židovská synagoga, která se krčí hned u jednoho z vchodů do areálu zámku v nejstarší ulici ve městě, Husově ulici.

Hotel Drnholec nabízí ubytování 14 km od Mikulova

Hotel Drnholec poskytuje ubytování v obci Drnholec, 14 km od Mikulova. Drnholec se rozkládá u řeky Dyje, která se nedaleko vlévá do Novomlýnských nádrží.

Jeden z nejvýznamnějších židovských hřbitovů v ČR

Za prohlédnutí určitě stojí i zámecká zahrada, která je zkrášlena uměleckými díly známých sochařů. Hlavní vstup do zámecké zahrady ústí přímo na historické náměstí, kterému vévodí Sloup nejsvětější trojice (Morový sloup). V Mikulově se také nachází jeden z nejvýznamnějších židovských hřbitovů v České Republice, který si můžete projít cestou z náměstí k Turoldu přes Kozí Hrádek.

Mikulov v létě

V létě je častým cílem koupaliště, sportovní vyžití i v zimě poskytne multifunkční Sportovní hala Mikulov. Za příznívého počasí lze využít husté sítě cyklistických stezek po širokém okolí.

Recepce na čísle::+420 519 519 307

Hotel Drnholec v Drnholeci hodnocení